Skip to main content
Покрівля дахів, м'яка покрівля, покрівля з металочерепиці та інші покрівельні роботи Київ і Україна.

Покрівля даху від А до Я.

Покрівля - це основний етап у будівництві будинку і з вибору покрівлі і покрівельних матеріалів починається планування даху будинку. Від вибору покрівельних матеріалів і покрівельних майстрів залежить довговічність майбутнього даху Вашого будинку.

Покрівля - це ціла система елементів. Покрівельні матеріали (металочерепиця, бітумна черепиця, черепиця, ондулін, рулонні покрівельні матеріали, профнастил та ін). Елементи покрівлі (водостоки, гідроізоляція, утеплювачі, мансардні вікна та ін) Співпадіння етапом планування покрівлі є правильний вибір покрівельних матеріалів, але у всій різноманітності матеріалів для покрівлі розібратися важко. Тому ми рекомендуємо звертатися до професіоналам.

Для покрівлі дахів ми можемо використовувати будь-які запропоновані Вами покрівельними матеріали , так як у нас є досвід покрівельних робіт з більшістю покрівельних матеріалів. Ми можемо Вам запропонувати матеріали для покрівлі за вигідною ціною від виробників з якими ми співпрацюємо.

Переваги нашої компанії :

- Найвигідніші ціни на покрівельні матеріали і на монтаж покрівлі
- Повний спектр робіт з монтажу покрівлі - заміри, проектування, підбір і розрахунок матеріалів для покрівлі, доставка покрівельних матеріалів, монтаж покрівлі
- Висока якість покрівельних робіт та матеріалів для покрівлі
- Доставка по Києву і Україні
- Консультації з монтажу покрівлі й покрівельним матеріалами
- Індивідуальний підхід до кожного клієнта
- Висока кваліфікація співробітників з великим досвідом покрівельних робіт

Покрівельні матеріали:

Металочерепиця - це найпопулярніший покрівельний матеріал у Києві і в Україні. Покрівельний матеріал металочерепиця - це оцинкований металевий лист з полімерним покриттям. Металочерепиця прослужить вам понад 20 років (в залежності від виробника металочерепиці). ПП "Скінхед-Україна" пропонує металочерепицю високого качаства від українських виробників ( ТПК , Арсенал та ін.)


М'яка черепиця використовується на дахах, ухил яких не менше 12 °. М'яка покрівля добре виглядає на дахах котеджів, приватних будинків, а також на громадських, промислових і житлових будівлях. М'яка черепиця прозволяет створювати даху складних форм і конфігурацій. М'яку черепицю також називають бітумна черепиця і гнучка черепиця. Ми можемо запропонувати м'яку черепицю Акваізол , Катепал та ін


Натуральна черепиця - це один з найстаріших покрівельних матеріалів. Натуральна черепиця довговічна, міцна й екологічно чиста. Натуральна черепиця виготовляється з вимитої піску і вапняку, який обожігают до цементу. Ми можемо запропонувати черепицю Braas та ін


Ондулін - це дуже легкий і привабливий покрівельний матеріал. Ондулін хоч і легкий, але в той же час і дуже жорсткий гофрування покрівельний матеріал. Покрівля з ондуліна проста в монтажі та безпечна у використанні. Ондулін доступний в декількох кольорах. Покрівля Ондулін широко використовується у приватному будівництві, легкій промисловості, сільському господарстві і будівництві покрівель комерційних об'єктів.

Плоска покрівля - це покриття, яке складається з пароізоляційного шару, теплоізоляційного шару, і гідроізоляційного шару. Ухил скатів плоскої покрівлі не повинен бути більше 25 градусів. Плоска покрівля застосовна на плоских скатах, де немає можливості використовувати інші покрівельні матеріали. Ми можемо запропонувати матеріали для плоскої покрівлі Акваізол , Техноніколь , Сполом та ін

Профнастил - це один з найбільш популярних покрівельних матеріалів. Профнастил практичний і економний матеріал для покрівлі. Профнастил прокочується з того ж листа, що і металочерепиця. ПП "Скінхед-Україна" пропонує профнастил високого качаства від виробника покрівельних матеріалів ТПК . Ми можемо запропонувати профнастил торгової марки Булат .

 

Телефонуйте нам і ми з радістю допоможемо Вам в облаштуванні даху Вашого будинку.