Skip to main content

Монтаж покрівлі

Монтаж покрівлі , завжди починається з виїзду нашого фахівця на об'єкт для спілкувань із замовником, складання переліку робіт і докладних креслень монтажу покрівлі.


За отриманими вимірами робиться розрахунок матеріалів для покрівлі та складання кошторису монтажу. Після цього кошторис, з переліком матеріалів для покрівлі та робіт з монтажу, узгоджується з замовником. Якщо всі деталі монтажу покрівлі погоджені, то укладається договір і розпочинаються роботи з монтажу покрівлі.


Від початку і до кінця робіт з монтажу покрівлі нашими фахівцями робиться постійний контроль якості робіт та дотримання кошторису. Як результат Ви отримаєте монтаж покрівлі з дотриманням всіх технологічних послідовностей. Це важливо при використанні сучасних покрівельних матеріалів і робить покрівлю більш довговічною і надійною.


У нашій компанії працюють фахівці високої кваліфікації і мають великий багаторічний досвід монтажу покрівель. Кожен з наших майстрів до дрібниць знає весь процес вироблених робіт з монтажу покрівлі.


Телефонуйте і наші майстри із задоволенням проконсультують Вас з питань монтажу покрівлі.