Skip to main content

Ондулін

Бітумні листи « Ондулін » (бітумний шифер) це один із самих популярних і затребуваних покрівельних матеріалів. Популярність ондуліна забезпечила низька вартість і простий, швидкий монтаж. За допомогою ондуліна можна швидко і легко замінити старе покриття - оцинкування або шифер. Завдяки активному дачного будівництва, ондулін виявився на порядок вигідніше інших покрівельних матеріалів (гнучкої черепиці, металочерепиці). У середньому вартість 1м2 ондуліна становить близько 6 у.о. Металочерепиця коштує в середньому в 1,5 рази дорожче за 1м2. Гнучка черепиця ще трохи дорожче, і требуюет більш дорогий і складний монтаж. Одна з переваг ондуліна це безвідходність і безшумність.

Ондулін: Технологія виробництва.


Ондулін - це просочена спеціальним бітумом органіка з додаванням синтетичних смол і волокон. Органіка дає ондулін жорстку основу, а бітум забезпечує гідроізоляцію. Просочення ондуліна бітумом здійснюється шарами. Це відбувається у вакуумних камерах і повторюється кілька разів. Після цього листи ондуліна фарбують. За якістю забарвлення листи ондуліна можна розділити на 2 класи: глянцеві і матові. Матові листи ондуліна мають акрилову забарвлення і трохи шорсткі на дотик. Глянцеві листи ондуліна, внаслідок додавання у фарбу силікону, виглядають яскравіше і красиве. Це досягається додаванням до фарби силікону, який забезпечує глянець і блиск. Глянцеві листи ондуліна коштують трохи дорожче матових, але мають більш привабливим вигляд і не затримують на собі сніг і бруд.

Ондулін: Термін служби.


Термін служби ондуліна становить 10-20 років і це досить вигідно, з огляду на невисоку вартість ондуліна. Для порівняння, термін служби фінської металочерепиці більше 40 років. 20 років це достатньо боьшой термін. За цей час кардинально зміняться будівельні вимоги і норми до внутрішнього планування. По закінченню 20 років можна буде зі спокійною душею демонтувати ондулін і переробити дах відповідно до сучасних вимог покрівлі.

Ондулін: Покрівля ондулін .


Покрівля ондулін допускається на дахах з ухилом не менше 12-14 градусів. Для покрівлі ондулін не потрібно суцільна обрешотка даху. Крок обрешітки залежить від ухилу покрівлі, в середньому це близько 40см. Лист Ондуліну розміром 2х0, 94м. важить всього 6 кг. Ондулін в два рази легше шиферу. При ремонті покрівлі листи ондуліна простіше знімати ніж шифер. Покрівля ондулін відбувається зі зміщенням на одну хвилю. Листи ондуліна кріпляться до решетування оцинкованими цвяхами або шурупами з широкими капелюшками.

Ондулін: Кольори.

 

Ондулін доступний в 4 кольорах:

Ондулін Коричневий Коричневий Ондулін

 Зелений Ондулін Зелений Ондулін

 Червоний Ондулін Червоний Ондулін

 Чорний Ондулін Чорний Ондулін

 

Ондулін: Особливості ондуліна.

- 15 років гарантії

- Ондулін екологічно безпечний

- Ондулін не схильний до корозії і іржі

- Ондулін дуже простий у використанні

- Ондулін стійкий до грибка і не гниє

Ондулін: ПП "Люберіт-Україна".

У нас великий досвід у покрівлі дахів покрівельним матеріалом " Ондулін ". Наші майстри добре знають особливості і тонкощі роботи з ондуліном і зможуть швидко і без зайвих витрат виконають покрівлю ондуліном.