Skip to main content

Покрівля профнастил

Профнастил - це покрівельний матеріал, що виготовляється з оцинкованої сталі. Покрівля профнастил не відрізняється особливою привабливістю, але не дивлячись на це профнастил набув широкого поширення.


По суті, профнастил це гофрований рельєфний матеріал який призначений для настилу покрівлі. Профнастил також використовується як стіновий матеріалу для нежитлових та житлових будівель, торгових споруд і складів. Для зведення огорож і перегородок так само можна використовувати профнастил.

Профнастил: Позитивні покрівлі профнастил.

Профнастил має ряд переваг. Одна з основних переваг покрівлі профнастил це корозійна стійкість. Її профнастил набуває завдяки оцинковці листа, з якого він складається, а так само завдяки формі профнастилу, яка не затримує воду на поверхні профнастилу і дозволяє провітрюватися зі зворотного боку покрівлі. З'явившись у продажу, профнастил став справжнім відкриттям, адже раніше дах крили або керамічною черепицею або залізом.

Додаткові переваги покрівлі профнастил :


- профнастил легкий
- профнастил надійний
- кровля профнастил не вимагає догляду й уваги
- профнастил швидко монтується
- кровля профнастил має термін служить більше п'ятдесяти років!


Не дивлячись на велику кількість матеріалів для покрівлі забудовники часто зупиняють свій вибір на покрівлі профнастил.

Покрівля профнастил: ПП «Люберіт-Україна»

Звертайтеся до нас і ми зробимо для Вас покрівлю профнастил. У нас великий досвід покрівлі профнастил приватних і промислових об'єктів.