Skip to main content

Ремонт покрівель

Ремонт покрівель - це одне з основних напрямків нашої діяльності. На жаль, немає вічної покрівлі, і будь-яка покрівля з часом вимагає ремонт. Що б часовий проміжок між ремонтами покрівлі був максимальний, довірте ремонт покрівель професіоналам.


Наша компанія має великий практичний досвід в ремонті промислових і приватних покрівель. Наші майстри добре знають технології ремонту покрівель різних видів (ремонт м'якої покрівлі, ремонт плоскої покрівлі, ремонт покрівель бітумної та ін)

Ремонт покрівель: Варіанти ремонту покрівлі.


Поточний ремонт м'якої покрівлі
Поточний ремонт м'якої покрівлі включає в себе: виявлення та розкриття бульбашок м'якої покрівлі, просушка покрівлі пальником, заміна розламаного шару покрівлі, монтаж м'якої покрівлі.


Повний ремонт м'якої покрівлі
Перелік робіт при ремонті плоскої покрівлі:
Демонтаж старого покриття покрівлі
Навіть при капітальному ремонті покрівлі не обов'язково демонтувати весь старий покрівельний матеріал. Якщо старий покрівельний матеріал щільно прилягає до даху і не заважає ремонту даху, то в його демонтаж немає необхідності.
Монтаж нової стяжки .
Після демонтажу старого покриття потрібно перевірити якість бетонної стяжки або іншої несучої конструкції покрівлі. Якщо необхідно, то ми робимо ремонт старої несучої конструкції або змінюємо старі елементи покрівлі.
шар грунтовки .
Для поліпшення гідроізоляційних властивостей покрівлі і для кращої зчіпки покрівельного матеріалу і даху на старе покриття або на стяжку наноситься один з видів грунтовки (або бітумної суміші).
Гідроізоляція покрівлі .
Основним етапом ремонту покрівлі є гідроізоляція. Для кожного виду покрівлі свій тип гідроізоляції. Для бітумної покрівлі сам матеріал і є гідроізоляцією. Гідроізоляція наноситься в один або два шари.

Ремонт покрівель: Ремонт рулонної покрівлі.

Рулонні покрівлі в літню пору піддаються сильному нагріванню. Це призводить до утворення здуття. Це відбувається тому що, в порах підвищується тиск водяної пари при нагріванні покрівельного килима. І в результаті відбувається відшарування покрівельного килима і як наслідок рулонна покрівля потребує ремонту. Розмір бульбашок може досягти висоти 20-30 см. Після виявлення розривів і тріщин рулонного покрівлі їх необхідно розчистити і покрити підготовлено мастикою. Вирізати смужку руберойду (ширина не менше 20 см) і заклеїти місце розриву покрівлі. Там де матеріал згнив, необхідно вирізати цю ділянку покрівлі. Виїмку потрібно ретельно очистити і гарненько змазати мастикою. Вирізаємо шматок руберойду та заклеюють у стик. Потім цю ділянку знову змащуємо мастикою та заклеюють ще одним шаром рулонного покрівельного матеріалу, але тепер в нахлест, тобто його краю повинні на 15 см виступати за місце ушкодження. У місцях здуття покрівельного матеріалу потрібно зробити перехресний надріз і відтягнути полотна на чотири сторони. Підстава полотна ретельно чистять, сушать і змащують мастикою. Після цих дій покрівельний матеріал розгинають і приклеюють і наклеюють зверху рубероидную латочку.

Ремонт покрівель: ПП «Люберіт-Україна»

  • у нас великий досвід ремонту покрівлі всіх видів
  • ми знайомі з більшістю технологій з ремонту, відновленню та гідроізоляції покрівель
  • для ремонту покрівель ми використовуємо перевірені нами матеріали
  • ми даємо гарантію на свою роботу з ремонту покрівлі